معرفی برنامه های حیرت انگیز و برتر نوشته شده با فریمورک فلاتر fllutter
برنامه های نوشته شده با فلاتر

برنامه های نوشته شده با فلاتر

 

برنامه نویس های نیتیو کار ! خیلی نسبت به کراس پلتفرمی مثل فلاتر بد بین هستن ! خب تو این مقاله قراره بررسی کنیم ببینیم حق دارن یا نه !

علت اصلی این بد بینی این سوال هست که آیا با فلاتر میشه برنامه های خفن و ساخت ؟!

الان بهتون چند تا از برنامه های تاپ رو معرفی میکنم که با فلاتر توسعه داده شدن ، اونوقت شما جواب بدید …

 

 

خب به عنوان اولین برنامه که دوست دارم  معرفی کنم برنامه ی گوگل ادز  Google Ads :

میدونم برگاتوم ریخت ! اما این حقیقت داره که کمپانی گوگل برای توسعه ی برنامه ی گوگل ادز از فریم ورک خودش یعنی فلاتر استفاده کرده ! این موضوع علاوه بر قدرت فلاتر ، قدرت کراس پلتفرمی مثل فلاتر رو میرسونه .

برنامه Google Ads کاربران را قادر می سازد تا آمار کمپین را در تلفن هوشمند خود مشاهده کنند. برنامه جزئیات فعالیتهای تبلیغاتی مانند هشدارها و اعلانهای در زمان واقعی را نشان می دهد ، به شما اجازه می دهد تا با متخصص Google تماس بگیرید ، برای بهبود تبلیغات ، افزودن / ویرایش / حذف کلمات کلیدی و موارد دیگر به پیشنهادات خود عمل کنید…

 

 

برنامه ی بعدی که مشتاقم بهتون معرفی کنم Reflectly  هست :

برنامه ی Reflectly – Journal / Diary (+لینک نسخه ی ios ) با بیش از جعما یک میلیون و نیم نصب فعال با فلاتر قدرتمند ساخته شده .

برنامه های نوشته شده با فلاتر

برنامه های نوشته شده با فلاتر

برنامه ی Reflectly یک ژورنال و برنامه ذهن آگاهی است که توسط Artificial Intelligence توسعه داده می شود. برنامه ساخته شده با استفاده از فلاتر Flutter به کاربران خود اجازه می دهد داستانهایی را در ژورنال شخصی ایجاد کنند ، هر روز مجموعه جدیدی از سؤالات را ارائه دهند تا روز را بازتاب دهند ، آمارهای پیشرفته و اطلاعات شخصی عملی را باز کنند. همه در یک رابط زیبا چیده شده اند.

 

برنامه ی Birch Finance هم با فلاتر ساخته شده :

هدف ما تنها نمایش برنامه های پربازدید با تعداد دانلود بالا نیست ، هدف ما نمایش قدرت فلاتر با معرفی برنامه های ساخته شده در دسته بندی های مختلف هست ، تصمیم گرفتیم در دسته بندی ( مالی ) به برنامه ی Birch Finance اشاره کنیم که ظاهر متریال و مناسب ضمن رعایت رابط کاربری عالی داره .

برنامه های نوشته شده با فلاتر

برنامه های نوشته شده با فلاتر

Birch Finance یک برنامه پاداش کارت اعتباری است که به کاربران خود برای مدیریت و بهینه سازی کارت های موجود کمک می کند. این برنامه کاربران خود را قادر می سازد بهترین کارت را برای آنها (با توجه به الگوی هزینه خود) پیدا کنند ، هزینه ها را در تمام حساب ها ردیابی کنند ، و روش های مختلفی برای کسب و بازپرداخت پاداش ارائه دهند.

 

 

برنامه ی Hamilton Musical قدرت گرته از فلاتر :

برنامه های نوشته شده با فلاتر

فلاتر برنامه رسمی موزیکال hit Broad Broadway ، Hamilton را توانمند می کند. این برنامه شامل اخبار و فیلم های اختصاصی روزانه ، قرعه کشی روزانه در نیویورک ، شیکاگو ، لندن و مکانهای تور ، بازی چیزهای بی اهمیت روزانه ، فروشگاه کالا (برای خرید موارد از فروشگاه رسمی همیلتون) و موارد دیگر است.

 

این مقاله دارای منابع معتبر و ترجمه ای از قسمتی از daffodilsw.com بود ، حالا بازهم به قدرت فلاتر شک دارید ؟!

حالا که مطمئن شدید با فلاتر میشه هر برنامه ای رو ساخت به جاس دست دست کردن آموزش دیدن رو با برترین سایت آموزش فلاتر فارسی یعنی فلاتر مستر شروع کنید .

هِی رفیق ! این مقاله ها رو هم ممکنه دوست داشته باشی :
فريم ورک FrameWork چیست ؟
توسط :
فريم ورک FrameWork چیست ؟

فريم ورک FrameWork چیست ؟ به صورت خلاصه ، فريم ورک FrameWork در اصطلاح به چارچوب نرم‌افزاري گفته مي‌شود. يک فريم‌ورک مجموعه‌اي از کتابخانه‌هاي برنامه‌نويسي و …

تعریف متد در زبان دارت Dart
توسط :
متغیر ها و نوع داده Data Type ها در زبان دارت

متغیر ها و Data Type ها در زبان دارت   برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی اولین کار معمولا یادگرفتن نحوه تعریف و استفاده از متغیر …

آموزش کامل کار با ویجت متن و افزودن متن به پروژه فلاتر flutter
توسط :
آموزش کامل کار با ویجت متن و افزودن متن به پروژه فلاتر flutter

آموزش کامل افزودن متن و کار با متن در فلاتر خب داخل آموزش های قبلی یاد گرفتیم فلاتر رو اجرا کنیم و از پروژه سمپل خودش …

شروع کار و ساخت اولین پروژه با فلاتر flutter
توسط :
شروع کار و ساخت اولین پروژه با فلاتر flutter در اندروید استودیو

شروع کار و ساخت اولین پروژه با فلاتر flutter امروز میخوایم با هم دیگه اولین پروژه اپلیکیشن Flutter خودمون و ایجاد کنیم. برای این کار ابتدا …

دوست داری مقاله هاتو اینجا منتشر کنی ؟!